سفارش ساخت موشن گرافیک

م.دهقان می 13, 2019 0 Comments

اگر قصد سفارش ساخت موشن گرافیک را دارید این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

شما برای سفارش موشن گرافیک در زمینه های متفاوت ابتدا باید نیاز، خواسته و هدف خود را مشخص کنید. سپس باتوجه به بودجه‌ای که برای آن در نظر گرفته اید اقدام به سفارش کار کنید.

موشن گرافیک‌ها انواع مختلفی دارند که هر کدام از آنها برای مقاصد مختلفی مناسب می‌باشند. به طور مثال یک موشن گرافیک تبلیغاتی برای یک محصول کالا محور بسیار متفاوت تر از یک موشن گرافیک پیام رسان عمومی است.

انتخاب نوع موشن گرافیک نسبت به هدف آن موضوعی است که میتوانید آن را بر عهده تیم سازنده بگذارید. مطمعنا یک تیم حرفه‌ای و دارای تجربه در این زمینه، میداند که کدام روش را برای ساخت موشن گرافیک شما انتخاب کند.

شما باید قبل از سفارش موشن گرافیک ابتدا به این سوالات پاسخ دهید

هدف شما از تهیه موشن گرافیک چیست؟

شما باید بدانید که موشن گرافیک را برای چه منظوری می‌خواهید. در واقع هدف کلی شما چیست؟ تبلیغ برند، معرفی خدمات و محصولات یا آگاهی دادن به مخاطب؟

شما قصد دارید این موشن گرافیک را از طریق چه رسانه‌ای پخش کنید؟

مقتضیات و شرایط رسانه‌های مختلف باهم تفاوت دارد. از این رو با توجه به شرایط هر کدام، باید از المانهای سمعی و بصری مناسبی را در ساخت موشن گرافیک بکار برد. برای مثال شرایط و ضوابط ساخت یک موشن گرافیک برای پخش در تلویزیون بسیار متفاوت تر از یک شبکه اجتماعی است.

موشن گرافیک شما در چه زمینه‌ای است؟

پاسخ این سوال اگرچه بدیهی است اما باید به طور شفاف و روشن به آن پاسخ بدهید.

چه موارد و نکاتی برای شما اهمیت دارد؟

شما می‌خواهید به چه نکاتی در موشن گرافیک اشاره شود؟ شما باید نکات و المانهایی را که برای شما اهمیت دارد تا حتما در موشن گرافیک لحاظ بشود را از قبل مشخص کنید.

زمان موشن گرافیک شما چقدر است؟

شما باید مشخص کنید که می‌خواهید موشن گرافیک شما چند ثانیه یا دقیقه باشد. می‌توانید به صورت حدودی زمان لازم را تعیین کنید و اقدام به سفارش ساخت موشن گرافیک کنید.

بودجه شما چقدر است؟

شما باید ابتدا مشخص کنید که می‌خواهید برای ساخت موشن گرافیک مورد نظر خود چقدر هزینه کنید. اگر هزینه آن برای شما مهم است، ابتدا سری به تعرفه ساخت موشن گرافیک بزنید. از انجا که هزینه ساخت موشن گرافیک با زمان آن رابطه مستقیم دارد، شما باید با یک تعادلی را بین این دو برقرار کنید.   

سفارش موشن گرافیک

شما پس از پاسخ به سوالات بالا می‌توانید اقدام به سفارش موشن گرافیک خود کنید. شما برای اینکار باید به یک تیم فعال در زمینه ساخت و طراحی موشن گرافیک مراجعه کنید و سفارش خود را بدهید.

تیم دیزاینلی با سالها تجربه در زمینه طراحی و ساخت موشن گرافیک مناسب ترین ویدئو را برای شما تهیه میکند.

مهمترین مزیت تیم موشن گرافیک دیزاینلی نسبت به سایر شرکت‌ها، استفاده از تخصص گرافیست‌های با تجربه است که کار خود را به بهترین نحو انجام می‌دهند. دیزاینلی در طول مراحل ساخت، نظرات شما را شنیده و آنها را مد نظر قرار خواهد داد. همچنین برای مشاوره رایگان می‌توانید با ما تماس بگیرید. برای سفارش موشن گرافیک یا مشاوره رایگان از طریق لینک زیر اقدام کنید.

سفارش و مشاوره رایگان

Aboutمصطفی دهقان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.