ساخت موشن گرافیک بسم الله

م.دهقان نوامبر 11, 2019 0 Comments

ساخت موشن گرافیک بسم الله برای شروع انواع تیزر و فیلم. برای شروع بسیاری از فایل‌های ویدئویی از نام خداوند و عبارت زیبای بسم الله الرحمن الرحیم استفاده میشود. برای این منظور میتوان از یک تصویر ثابت یا یک نوشته ساده استفاده کرد. اما ایده‌ی بهتری وجود دارد که بسیار حرفه‌ای تر و زیبا تر خواهد بود و آن ساخت موشن گرافیک عبارت بسم الله الرحمن الرحیم است. در این مطلب شما را با این المان گرافیکی زیبا آشنا خواهیم کرد.

موشن گرافیک چه کاربردی دارد؟

موشن گرافیک یک ویدئو کوتاه است که از تلفیق تصاویر گرافیکی، نوشته و المان‌های متحرک ساخته میشود و میتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن بیشتر اطلاعات را به مخاطب منتقل کند. پیشنهاد میکنم مقاله کاربردهای انواع موشن گرافیک را مطالعه کنید.

اما کاربرد دیگر موشن گرافیک استفاده به عنوان ساخت اینترو برای یک فایل ویدئویی است. برای مثال لوگوموشن یک اینترو است. برای آشنایی با لوگو موشن میتوانید مقاله لوگو موشن یا لوگو اینترو چیست را مطالعه بفرمایید.

موشن گرافیک عبارت بسم الله نیز یک موشن اینترو محسوب میشود که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

موشن گرافیک بسم الله چیست؟

شاید برای نوشتن نام خداوند و بسم الله الرحمن الرحیم برای موارد مختلفی مثل ابتدای یک فایل ویدئویی به مشکل خورده اید. پیدا کردن فونت یا تصویر مناسب برای این مسئله میتواند بسیار اهمیت داشته باشد. اما پیشنهاد بهتر ساخت موشن گرافیک بسم الله الرحمن الرحیم است که علاوه بر شکیل بودن، میتواند نظر مخاطب را به سوی خود جلب کند. موشن اینتروی بسم الله در واقع یک بسم االله متحرک است که با المان های بصری زیبا همراه است و میتواند به صورت متحرک بر روی صفحه ظاهر شود.

موشن گرافیک بسم الله

نمونه‌ی موشن گرافیک بسم الله برای فیلم و کلیپ

در زیر میتوانید دو نمونه از موشن اینتروی بسم الله را مشاهده کنید که میتوان برای فیلم و کلیپ از آن استفاده کرد.

اینتروی بسم الله میتواند با صدا و فونت‌های مختلفی اجرا شود. همچنین زمان تقریبی این کار حدود 15 ثانیه است.

هزینه ساخت موشن اینتروی بسم الله

معمولا ساخت انواع موشن گرافیک، لوگو اینترو و موشن اینترو هزینه و تعرفه مشخصی نخواهد داشت. اما میتوان باتوجه به نوع کار برآوردی از هزینه را به مشتری اعلام کرد. اما باتوجه به اینکه موشن اینتروی بسم الله یک چیز مشخص میباشد میتوان از قبل هزینه آن را محاسبه کرد. هزینه ساخت موشن گرافیک اینتروی بسم الله معمولی (استفاده از تمپلیت های آماده) در حال حاضر (زمان انتشار مطلب) 150 هزار تومان است. همچنین هزینه ساخت موشن اختصاصی (فونت اختصاصی به همراه تصویر سازی اختصاصی) 250 هزار تومان است. برای اطلاعات بیشتر در این زمینه میتوانید با مشاوران ما در تماس باشید.

تلفن مشاوره: 02188002137

تیم دیزاینلی با در اختیار داشتن طراحان مجرب برای ارائه هرگونه خدماتی در زمینه موشن گرافیک در خدمت شماست. نمونه کارهای لوگو اینتروی ما را میتوانید از قسمت نمونه کارها مشاهده بفرمایید.

Aboutمصطفی دهقان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.