20 نمونه برتر موشن گرافیک دو بعدی از برندهای مختلف

م.دهقان آوریل 29, 2019 0 Comments

ما در این مقاله به معرفی 20 موشن گرافیک دو بعدی برتر در زمینه کسب و کارهای مختلف می‌پردازیم.

این روزها موشن گرافیک به عنوان ابزاری برای تبلیغات و معرفی کسب و کارهای مختلف بسیار رایج شده است.

برای آشنایی با این مقوله به مقاله موشن گرافیک چیست مراجعه کنید.

موشن گرافیک های دو بعدی یکی از سبک های محبوب موشن گرافیک است که شرکتهای مختلف برای نشان دادن خدمات و محصولات خود از آن ها استفاده می‌کنند.

این موشن گرافیک‌های حرفه ای با جذابیت بصری خود، خدمات شرکتها را به سادگی به مخاطبان عرضه می‌کنند.

موشن گرافیک دو بعدی به یک سبک خاص اشاره می کند که شامل تصاویر گرافیکی در حال حرکت همراه با صدا از طریق استفاده از انیمیشن است.

یک موشن گرافیک کوتاه بسیار بیشتر از یک نمودار یا یک متن ساده در ذهن مخاطب باقی می‌ماند.

دیدن این موشن گرافیک ها باعث ارتقای سلیقه بصری شما شده و همچنین شما می‌توانید با الهام گرفتن از آنها، ایده های خوبی برای ساخت موشن گرافیک پیدا کنید.

1.       موشن گرافیک دو بعدی گوگل

این موشن گرافیک دو بعدی گوگل درباره توضیح کارکرد پلتفرمی برای اینترنت اشیاست که توسط گوگل ارائه شده است، به نامgoogle cloud IOT . موشن گرافیک زیر نشان میدهد چگونه این پلتفرم کار میکند.


2.       موشن گرافیک پلتفرم Slack

این موشن گرافیک 2D نشان می دهد که چگونه Slack باعث می شود زندگی کاری شما ساده تر، لذت بخش تر و کارآمد تر باشد. در واقع پلتفرم slack تمام افراد و ابزاری که هر روز با آن سر و کار دارید را در یک جا جمع می‌کند.


3.       موشن گرافیک شرکت Cisco

cisco افراد را قادر می سازد تا ارتباطات قدرتمندی را در کسب و کار، آموزش، بشردوستی یا خلاقیت ایجاد کنند. این شرکت راه حل های اینترنتی ارائه می کند که امکان دسترسی به اطلاعات را در هر زمان و هر مکان فراهم می کند.

این موشن گرافیک نشان می دهد که چگونه cisco در زمینه فناوری به طور مداوم نوآوری ایجاد کرده است.


4.       موشن گرافیک پلتفرم listia

لیستیا یک بازار آنلاین رایگان است. این برنامه برای تلفن های همراه طراحی شده است که امکان تجارت بدون استفاده از پول را میسر کرده است. این پلت فرم دارای یک سیستم شناخته شده به عنوان اعتبار Listia برای تسهیل معاملات است. این تجارت به نوعی معامله کالا با کالا است. این موشن گرافیک نشان می دهد که چگونه Listia کار می کند.


5.       موشن گرافیک دو بعدی Jive

در دورانی که بازاریابی میل به شخصی شدن دارد، Jive اجازه می دهد تا شما به طور مستقیم و حقیقی با هزاران یا میلیون ها نفر در یک زمان ارتباط برقرار کنید.

موشن گرافیک زیر نشان می دهد که چگونه Jive تجربه ای را ارائه می دهد که وفاداری و حمایت از برند شما را هدایت می کند.


6.       موشن گرافیک اپلیکیشن eFindr

این اپلیکیشن به شما در برقراری ارتباط با هر متخصص مورد نیازتان کمک می کند. همه مخاطبین شما می توانند به طور خودکار شما را به دوستان حرفه ای و دیگر مخاطبین خود توصیه کنند. موشن گرافیک زیر نشان می دهد چگونه eFindr در جستجوی حرفه ای های هر تخصصی کمک می کند.


7.       موشن گرافیک شرکت Deloitte

این شرکت با ارائه طیف گسترده ای از قابلیت های خود، مجموعه ای جامع از راه حل های طراحی شده برای کمک به شما در افزایش عملکرد شرکتان در دستیابی به اهداف کسب و کارتان ارائه می دهد.

موشن گرافیک زیر نشان می دهد که چگونه Deloitte به شما کمک می کند که به طور استراتژیک شرکت های تحت پوشش خود را مدیریت کنید.


8.       موشن گرافیک دو بعدی Tracto

Tracto یک رمزنگاری مجزای باز و کلاینت به مشتری است که معاملات امن، فوری، ناشناس و خصوصی را ارائه می دهد. موشن گرافیک زیر نشان می دهد که چگونه معاملات خودتان را می توانید در هر نقطه، فورا و مقرون به صرفه و امن با Tracto انجام دهید.


9.       موشن گرافیک Meltwater

Meltwater پلت فرم مانیتورینگ پخش است که هر کسب و کاری را قادر می سازد که نظارت، ردیابی و تجزیه و تحلیل آنلاین مربوط به کسب و کارهای اینترنتی خود را انجام دهد.

در موشن گرافیک زیر می بیند که چگونه Meltwater می تواند به شما در درک رقابت کمک کند و شما را با آخرین روند های بازار به روز کند.


10.   موشن گرافیک دو بعدی SYNAPZE

SYNAPZE یک پلت فرم است که وفاداری مشتریان را به شما می سنجد. موشن گرافیک زیر نشان می دهد چگونه SYNAPZE یک پلتفرم انعطاف پذیر است که برای شرکت ها مناسب است.


11.   موشن گرافیک CVS Health

CVS Health به مردم کمک می کند تا به سلامت بیشتری دست یابند. این مسئله نقش مهمی در حل مسائل هزینه، کیفیت و دسترسی در زمینه مراقبت های بهداشتی دارد. موشن گرافیک زیر نشان می دهد چگونه CVS Health به مشتریان کمک می کند تا از طریق راهبردهای فرمولی خود، صرفه جویی کنند.


12.   موشن گرافیک دو بعدی StylePop

Style Pop یکی از فروشگاه های اینترنتی پیشرو در اروپا برای مدهای لوکس است. شما می توانید آخرین مجموعه خود را در آن مشاهده کنید، لیست هایی ایجاد کنید یا کفش جدید مورد علاقه خود را در چند مرحله ساده سفارش دهید. موشن گرافیک زیر یک مرور کلی از StylePop را ارائه می دهد.


13.   موشن گرافیک دو بعدی AIG

موشن گرافیک دو بعدی زیر یک نمای کلی از خدمات مسئولیت پذیری محصول AIG را ارائه می دهد.


14.   موشن گرافیک دو بعدی Zendo

راه حل های اتوماسیون و امنیت خانه بسیار مهم است. Zendo راه حل هایی برای مانیتورینگ، حفاظت و بهینه سازی خانه شما را فراهم می کند. موشن گرافیک زیر نشان می دهد که چگونه Zendo به شما کمک می کند که منزل خود محافظت کنید.


15.   موشن گرافیک دو بعدی Eurika

Eureka یک شرکت بازاریابی اینترنتی است که بر نیازهای صاحبان کسب و کار کوچک تمرکز دارد. موشن گرافیک زیر نشان می دهد که Eureka چگونه هر کسب و کاری را قادر می سازد نام تجاری خود را در فضای دیجیتال ایجاد کند.


16.   موشن گرافیک دو بعدی Shell

Shell شل یک گروه جهانی از شرکت های انرژی و پتروشیمی است. این کمک می کند تا با تقاضای رو به رشد انرژی در جهان، با راه های اقتصادی، محیط زیست و اجتماعی این مقوله مواجه شوید. موشن گرافیک دو بعدی زیر نشان می دهد که چگونه Shell یک رویکرد نوآورانه برای کمک به ایجاد یک آینده انرژی پایدار می کند.


17.   موشن گرافیک Jobber

Jobber یک نرم افزار مدیریت خدمات تلفن همراه است که به شما کمک می کند کسب و کار خدمات زمینه خود را سازماندهی و مدیریت کنید. این اجازه می دهد تا با کارمندان خود ارتباط برقرار کنید، آنها را به مشاغل اختصاص دهید و پیشرفت و مکان خود را در زمان واقعی ببینید.

موشن گرافیک زیر نشان می دهد چگونه Jobber به شما کمک می کند تا کارآیی کسب و کار خود را با کمک به هزینه ها، صورتحساب ها، پرداخت ها و موارد دیگر پیگیری کنید.


18.   موشن گرافیک دو بعدی Navara

Navara یک چشم انداز جدید و چالش برانگیز برای مارک های ثابت ایجاد می کند. موشن گرافیک دو بعدی زیر نشان می دهد که چگونه نرم افزار Navara کار میکند.


19.   موشن گرافیک دو بعدی Lightspeed System

Lightspeed System یک پلت فرم جامع مدرسه ای است که مطالب فیلتر شده با محتوای پیشرفته تحصیلی را به دانشجویان ارائه می کند، در حالی که محتوای نامناسب را حذف می کند.

موشن گرافیک زیر نشان می دهد که چگونه فیلتر Lightspeed بدون نیاز به مدیریت، یک مدرسه رایگان برای دانش آموزان فراهم می کند.


20.   موشن گرافیک دو بعدی PayPal

PayPal یک شرکت آمریکایی است که سیستم پرداخت آنلاین در سراسر جهان را اداره می کند. این شرکت انتقال پول آنلاین را به عنوان یک جایگزین الکترونیکی برای روش های کاغذ سنتی مانند چک و سفارشات پول مدیریت میکند. موشن گرافیک زیر PayPal را به عنوان یک گزینه سریع، مطمئن و آسان برای پرداخت آنلاین در اختیار شما قرار می دهد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aboutمصطفی دهقان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.